Wczoraj nagrodzony przez HLTV miejscem w rankingu TOP 20 graczy został Benjamin „blameF” Bremer. Dziś na pozycji 12. znalazł się reprezentant G2 Esports – Nemanja „huNter” Kovač.

Jesteśmy już naprawdę blisko najlepszej 10. minionych 12. miesięcy. Dziś portal HLTV przedstawił 12. gracza, który otrzymał od nich miejsce w rankingu TOP 20. Został nim członek jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji na scenie, G2 Esports – Nemanja „huNter” Kovač.

To był pierwszy sezon, który huNter rozegrał od początku do końca ze swoim kuzynem Nikolą „NiKo” Kovačem, który trafił do jego składu pod koniec 2020 roku. Wspólnie z resztą ekipy Nemanja osiągnął 5 brązowych medali i 2 srebrne, z czego jeden z nich podczas najważniejszego wydarzenia na scenie CS:GO – Majora. Wówczas w finałowym starciu G2 spotkało się z rozpędzonym Natus Vincere, którego nikt nie mógł powstrzymać.

Do każdego z wyżej wymienionych sukcesów huNter dołożył swoją cegiełkę w postaci indywidualnej dyspozycji. Ze statystyk przedstawionych przez HLTV wynika, że wypracował między innymi rating 2.0 na poziomie 1.11, ADR 80.1 oraz IMPACT 1.10.