Wisła All iN! Games Kraków po dzisiejszym spotkaniu w Snow Sweet Snow 3 – Regionals jest już o krok od przejścia do głównego wydarzenia. Honoris natomiast przybliżyło się do… odpadnięcia z turnieju.

Honoris z kolejną porażką

Drużyna prowadzona przez weteranów – Wiktora „TaZ” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego niestety ponownie uznała wyższość przeciwnika w Snow Sweet Snow 3 – Regionals. Wczoraj pokonał ją Nexus, a dziś Galaxy Racer. Różnica między tymi potyczkami była jednak znacząca. W pierwszej z wymienionych Polacy dzielnie walczyli, a w drugiej dali się po prostu zdominować – 6:16 na Duście2 i 8:16 na Vertigo. Nie wyglądało to dobrze.

Biała Gwiazda blisko dopięcia swego 

Humor po przegranej HNRS poprawiła nam Wisła All iN! Games Kraków, która nie zwolniła tempa. Zgarnęła piątą wygraną z rzędu okazując się silniejszym zespołem od Nexus, z którym zwyciężyła 16:13 na Trainie i 16:11 na Mirage'u. Idealnie podsumował ten pojedynek kapitan ekipy – Grzegorz „szpero” Dziamałek, który napisał – „dość przyjemne 2:0 z Nexus„. Potwierdzamy, fajnie się patrzyło na ten mecz!

Bilans polskich formacji w Snow Sweet Snow 3 – Regionals

  • Poland Honoris – 0 / 2
  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – 2 / 0