Po tygodniu do gry wracają gracze Honoris. Polacy ponownie będą rywalizować w Home Sweet Home, dzisiaj do obejrzenia minimum dwa spotkania.

  • Poland HonorisUnited Kingdom Endpoint

Na początek dnia Honoris zmierzy się z Endpoint. Brytyjczycy z robiinem i CRUC1ALEM w ostatnim czasie wyrośli na naprawdę solidną ekipę z Europy, w finale BLAST Rising w pechowy sposób ulegli HAVU 1:2. W innych rozgrywkach radzą sobie jednak naprawdę nieźle, a odzwierciedlenie ich wyników znalazło potwierdzenie w rankingu HLTV, w którym zajmują obecnie wysokie 33. miejsce. Polskie drużyny póki co mogą tylko pomarzyć o tak wysokiej lokacie. Co z kolei z Honoris? Polacy tydzień temu zadebiutowali na serwerach CS:GO i swoje dwa pierwsze spotkania zakończyli porażką – 11:16 z forZe i 1:2 z c0ntact. Tym samym piąta edycja Home Sweet Home zakończyła się najszybciej jak mogła dla ekipy TaZa. Może tym razem będzie lepiej?

W szóstej odsłonie turnieju Honoris zagra w grupie z Endpoint, a także z Salamander i sAw. Wydaje się, że to właśnie brytyjsko-europejska ekipa jest najmocniejszą w stawce, tak też przedstawiają ją bukmacherzy. Dwie pozostałe drużyny wydają się w zasięgu Polaków. Wszystko jednak będzie zależeć od przyszłych wyników. Jeśli Honoris przegra już z Endpoint, to będzie miało w następnym spotkaniu nóż na gardle. Jednak jeśli nasi rodacy pokonają Thomasa i spółkę, to dzisiaj zobaczymy ich na serwerze łącznie w trzech spotkaniach, które rozłożą się na cały dzień. Wymarzonym scenariuszem jest awans Honoris do play-offów, które zaplanowano na weekend. Dla widzów zapowiada się intensywny dzień z CSem.

10:50 Poland HonorisUnited Kingdom Endpoint

Transmisja na kanale Good Game.