Pierwsze zmiany w sztabie szkoleniowym HONORIS. Organizacja po czterech miesiącach rozstaje się ze swoim analitykiem Szymonem „Nodsurym” Kościelniakiem.

Pomimo ostatnich zadowalających wyników HONORIS jest zmuszone dokonać zmian na stanowisku analityka. Organizacja za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt Nodsury’ego. Polak w następnym czasie nie będzie w stanie skupić się w pełni na swojej pracy z powodów osobistych na, co zespół nie może sobie pozwolić.

W przeszłości Nodsury współpracował już z takimi organizacjami, jak M1 EDEN czy AGO. W swoim poście na Facebooku poinformował, że nie jest to koniec jego esportowej kariery i jest otwarty na dalsze wyzwania.

„Czas spędzony w drużynie uświadomił mi, że praca trenera/analityka jest bardzo złożona i trzeba dawać z siebie 110%, by miało to realny wpływ na jej funkcjonowanie. W chwili obecnej nie jest to możliwe, ale nie zamierzam jeszcze składać broni! Potrzebuje trochę czasu, by ułożyć wszystko w moim życiu, niemniej jestem otwarty na dalsze wyzwania w esporcie.” – czytamy na Facebooku Nodsury’ego.

Jak na razie nie wiemy, kiedy poznamy nazwisko zastępcy Nodsury’ego w HONRIS. Organizacja w swoim oświadczeniu napisała, że dalsze plany związane z funkcjonowaniem sztabu szkoleniowego zostaną podane do opinii publicznej w odpowiednim czasie.