Jest i drugie zwycięstwo w historii Honoris. Polska formacja pokonała rodaków z Wisły Kraków 2:0 na start LOOT.BET Season 7.

• Poland Honoris 2:0 Poland Wisła Kraków (Vertigo 16:14, Nuke 19:17)

To był bardzo wyrównany, trzygodzinny mecz, mimo że rozegrano jedynie dwie mapy. Pierwszą lokacją było Vertigo wybrane przez Honoris. Początek jednak należał do ich rywali, którzy po pierwszej połowie prowadzili 9:6. Po zmianie stron ekipa NEO wzięła już ster w swoje ręce i rozpoczęła odrabiać straty i budować swoją przewagę. Świetnie grał właśnie Kubski, ale przede wszystkim liderem drużyny był STOMP, który w całym spotkaniu zgromadził aż 28 fragów. Równą walkę ze snajperem stoczył jedqr, który zdobył 29 trafień, ale nie otrzymał takiego wsparcia samego wsparcia od swoich kolegów z drużyny. W rezultacie po nerwowej końcówce to Honoris dopięło mecz na ostatni guzik i ustaliło wynik spotkania na 16:14.

Rywalizacja przeniosła się na Nukbe'a. I tu mieliśmy powtórkę z rozrywki – grająca po stronie terrorystów bardzo dobrze weszła w mecz i pierwszą połowę wygrała 9:6. Wynik o tyle zaskakujący, bo w końcu Nuke jest powszechnie uważany za jednostronną, CT mapę. Biała Gwiazda złamała ten stereotyp i pierwszą połowę wygrała 9:6. Sprawy się jednak skomplikowały po zmianie stron, bowiem jak się okazało Honoris również lepiej czuło się w roli atakujących. TaZ i spółka zdobywali punkt za punktem, najpierw doganiając rywali, a następnie im uciekając. Tym razem Honoris nie zdołało jednak wygrać w regulaminowym czasie gry. Co więcej, zespół NEO rzutem na taśmę doprowadził do dogrywki, wygrywając bardzo wyrównaną 30. rundą. W dogrywce jednak Honoris już nie pozostawiło rywalom złudzeń i postawiło kropkę nad i, wygrywając 19:17. Był to kolejny genialny mecz trójki reikoNEOSTOMP. Ci pierwsi zdobyli po 31 fragów, snajper drużyny zaś ustrzelił 27 rywali. Po stronie Wisły próżno szukać tak mocnej odpowiedzi na indywidualne wyczyny NEO i reiko. Tym samym to Honoris rozpoczyna 7. sezon LOOT.BET od zwycięstwa.