Przed nami decydujące starcie grupy polskiej w regionalnej części turnieju Spring Sweet Spring 3. HONORIS zmierzy się z Wisłą All in! Games Kraków w meczu o wszystko.

  • HONORIS – Wisła All in! Games Kraków

Stawka tego meczu jest prosta – zwycięzca bierze wszystko, przegrany zaś odchodzi z niczym. Jest to zarazem ostatni mecz fazy grupowej regionalnej turnieju Spring Sweet Spring 3. HONORIS trafiło do tego miejsca po wygraniu w meczu przegranych z MAD DOG'S PACT. Wisła zaś „spadła” do tej części rywalizacji po przegranej z Anonymo. Biała Gwiazda była jednak naprawdę blisko pokonania ekipy Snaxa i zapewnienia sobie awansu do dalszej części turnieju już po dwóch meczach. SZPERO i reszta będą musieli jednak zagrać jeszcze jedno, dodatkowe spotkanie.

Faworytem tego starcia są bez wątpienia Wiślaki. To 40. drużyna świata, posiadająca w swoim składzie Goofy'ego, który jest aktualnie w gigantycznej formie. Być może Górski to aktualnie nawet najlepszy gracz występujący na polskiej scenie CS:GO. Udowodnia to w ostatnich dniach – wczoraj chociażby Wisła pokonała ALTERNATE aTTaX, a Goofy na dwóch mapach zaliczył średni rating 1.69 i zdobył ponad 50 fragów. Parę dni temu starcie z PACT-em. Co robi Krzysiek? Masakruje swój były zespół, zdobywając 66 fragów na zaledwie 48 rundach, osiągając rating 2.58 na Ancient! Najprawdopodobniej to najwyższy wynik ostatnich miesięcy spośród polskich graczy.

HONORIS jednak również ma swoje asy w rękawie. Są to oczywiście azizz i reiko – szczególnie ten drugi osiąga zbliżone statystyki co Goofy, tylko robi to głównie na polskie zespoły. Z drugiej strony właśnie taką rywalizację dzisiaj obejrzymy. Co więcej, HONORIS wygrywało 2 z 3 ostatnich meczów pomiędzy tymi obiema drużynami. Jak widać ekipa NEO i TaZa nie jest wcale na straconej pozycji.

Zwycięzca tego meczu awansuje do dalszej fazy Spring Sweet Spring 3, gdzie czeka już Anonymo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00, transmisja na kanale Good Game League.