Tylko plotki, oczekiwania fanów czy potwierdzone info, jak będzie wyglądał skład NaVi w 2023?

Często poruszanym tematem, w e-sportowym świecie, jest kwestia podstawowej piątki NaVi, po odejściu Boombl4. Co prawda został on szybko zastąpiony graczem z Ukrainy, którym jak zapewne wiemy, okazał się być sdy.

Jednak ponieważ ta zmiana została wymuszona presją czasu oraz sytuacji, w jakiej znalazła się organizacja, nikt do końca nie wiedział jak długo będzie on nosił żółto-czarną koszulkę. Wiele głosów, jednoznacznie określało iż jest to tylko chwilowy transfer, jednak już niedługo, od owej zmiany, minie pół roku.

W oficjalnym, trwającym 170 dni, stażu w NaVi, sdy zaliczył lepsze jak i gorsze występy. Największym osiągnięciem drużynowym było wygranie BLAST Premier Spring Final 2022, w którym to jego ekipa wzbogaciła się o $200.000. Gorzej było podczas występu na majorze w RIO. W Brazylii już w pierwszym meczu fazy play-off, występująca w roli gospodarza FURIA, okazała się lepsza.

Ostatnio głos w sprawie zmian zabrał B1ad3. Zdradził, iż w nadchodzącym wielkimi krokami BLAST Premier World Final 2023, chce aby nipl zagrał kilka map. Ma to na celu sprawdzić indywidualne umiejętności zawodnika jak i zgranie z teamem na większym turnieju. Nie bez komentarza, w tej sprawie, pozostał nikt inny, jak s1mple. Według jego słów NaVi już trenuje z 17-latkiem.

Na ten moment nie ma żadnej potwierdzonej informacji jakoby do drużyny miał dołączyć HObbit, jednakże, zapytany o to trener NaVi nie zanegował takiej możliwości.