Przygoda Vlаdуslаva „bondika” Nеchуроrchuka z HellRaisers dobiegła końca. Legendy Majora zdecydowały się przyjąć pod swoje skrzydła nowego zawodnika!

HellRaisers mimo dobrego okresu który przechodzą zdecydowało się na zmiany, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje skrzydła. Do zespołu został przyjęty były reprezentant Gambit – Abay „Hobbit” Khasenov, który zajął miejsce Vlаdуslаva „bondika” Nеchуроrchuka. Ostatnimi zawodami dla Vladyslava jako gracza HR było wydarzenie EPICENTER, na którym woxic i spółka odpadli w ćwierćfinale.

Jak twierdzi trener nowej ekipy, do której dołączył Hobbit, musiały nadejść roszady, ponieważ rola bondika nie pozwoliła mu dawać z siebie wszystkiego. Oznaczało to, że reprezentanci HR nie mogli wykorzystać w pełni potencjału całej formacji. Możliwe, że z Khasenovem zrobią kolejny krok do przodu.

Bez wątpienia największym sukcesem dla HellRaisers w ostatnim czasie było zdobycie statusu legend na Majorze, przez co już na pewno zagrają na scenie w Katowicach, podczas tej rangi turnieju w 2019 roku. Co do Hobbita, to ten do największego osiągnięcia w swojej karierze zalicza mistrzostwo PGL Major Kraków 2017. Wtedy pod banderą Gambit Esports podniósł to jakże prestiżowe trofeum w górę. Kto wie, może teraz otworzy nowy rozdział w życiu, który też będzie dla niego pełen pozytywnych osiągnięć.

Skład HellRaisers po zmianach wygląda tak:

  • Jordan Issa ISSAA Murad
  • Hungary Bence DeadFox Böröcz
  • Ukraine Kirill ANGE1 Karasiow
  • Turkey Özgür woxic Eker
  • Kazakhstan Abay Hobbit Khasenov