8. kolejkę ESL Mistrzostw Polski Wisła Kraków i HONORIS zakończyło w świetnym stylu. Obie ekipy wczoraj zdobyły komplet zwycięstw. Do podziału punktów doszło w spotkaniu Anonymo-PACT.

Zawodnicy Wisły Kraków raczej nie dopuszczali do siebie innej myśli, niż zdobycie kompletu punktów w starciu z The Lycans. Każdy inny wynik byłby dla ekipy SZPERA kompromitacją, ponieważ Wilki to zdecydowanie najsłabsza drużyna w całej stawce. Do żadnej niespodzianki nie doszło i Biała Gwiazda pewnie dwukrotnie pokonała formację Wierzby.

Powody do zadowolenia po ostatniej kolejce ESLMP ma także HONORIS. Zespół TaZa i NEO również zdołał zdobyć komplet punktów i po raz kolejny udowodnił, że potrafi grać przeciwko silnym zespołom. Tym razem obrońcy tytułu okazali się lepsi od Team ESCI Gaming, które po tym spotkaniu straciło swoją pozycję wicelidera.

Wieczorem czekał nas prawdziwy hit kolejki. Anonymo podejmowało PACT, które w ostatnim czasie wygląda bardzo przeciętnie i obecnie, zamiast walczyć o awans na finały ESL Mistrzostw Polski, to musi bronić się przed spadkiem. Na Nuke’u zespół Sobola potrafił jednak zaskoczyć Anonimowych i dołożył do swojego dorobku kolejne trzy punkty. W drugiej grze tego dnia to już ekipa innocenta była zdecydowanie lepsza na serwerze i zdołała zrewanżować się swoim rywalom.

  • Wisła Kraków 16:8 The Lycans (Nuke)
  • The Lycans 4:16 Wisła Kraków (Ancient)
  • Team ESCA Gaming 12:16 HONORIS (Vertigo)
  • HONORIS 16:14 Team ESCA Gaming (Inferno)
  • PACT  16:7 Anonymo (Nuke)
  • Anonymo 16:9 PACT (Vertigo)