ASUS ROG JTR był dla Filipa „TUDSONA” Tudeva wydarzeniem, które pozwoliło mu pokazać się całej scenie. Według kapitana jego zespołu, z którym był w Szwecji, Filip będzie światowej klasy zawodnikiem.

Przygoda wszystkich drużyn z tegorocznymi finałami ASUS ROG JTR dobiegła końca. Zawody ostatecznie zwyciężyła ekipa z Polski – Team IzakOOO, która pokonała w decydującym starciu Team HenryG. Było to niesamowicie udane wydarzenie dla naszych rodaków, ponieważ poza piątką, która zgarnęła puchar, był też Filip „TUDSON” Tudev, który w formacji z Wielkiej Brytanii odnalazł się jak ryba w wodzie. Był wielokrotnie komplementowany przez ekspertów, komentatorów, a kilka dni po powrocie do domu zasłużył sobie na taki wpis od Henry „HenryG” Greer.

„Jest jednym z najrzadszych talentów, z jakim kiedykolwiek grałem. Z odpowiednim mentorem, w końcu będzie światowej klasy graczem. Masz moje słowo, że TUDSON będzie ciężko pracować i będzie ogromną inwestycją na przyszłość dla Twojej organizacji. Zgarnij go, zanim będzie za późno.”