Według najnowszych informacji, które pojawiły się w brazylijskich mediach, Luminosity niebawem straci braci Teles. Chcą oni bowiem stworzyć nowy zespół z Lincolnem „fnx” Lau. 

iBUYPOWER Masters 2019, który rozpocznie się 19 stycznia może być ostatnim turniejem Luminosity w składzie z Lucasem „LUCAS1” Telesem i Henrique „HEN1” Telesem. Jak donosi brazylijski portal Draft5, bracia Teles rozważają odejście z drużyny i skupienie się nad nowym projektem, w który ma być powiązany jeden z najbardziej doświadczonych Brazylijczyków – Lincoln „fnx” Lau. Lincoln w swojej karierze zdobywał wiele sukcesów. Grając jeszcze w ekipie Gabriela „FalleNa” Toledo dwukrotnie zwyciężył Majora, aczkolwiek przygody z wcześniej wymienionym duetem raczej mu nie wychodziły. Wszyscy pamiętamy przecież 100 Thieves, które ostatecznie nie zagrało nawet jednego oficjalnego meczu.

Największe osiągnięcia obecnej ekipy reprezentującej barwy Luminosity miały miejsca na DreamHackach Open. Najpierw w Valencii udało im się zdobyć drugie miejsce, a później w Atlancie wydarzenie skończyli tym samym rezultatem, co w Hiszpanii.

Jeśli LUCAS1 HEN1 faktycznie opuszczą szeregi Luminosity, skład będzie wyglądał tak:

  • Brazil Lucas „steel” Lopes
  • Brazil Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Brazil Ricardo „boltz” Prass
  • Brazil Rafael „zakk” Fernandes – trener