HellRaisers jest kolejną zaproszoną zagraniczną drużyną, która pod koniec września wystąpi w Gdyni podczas Games Clash Masters.

Games Clash Masters to wydarzenie, które odbędzie się w ostatni weekend września w Gdynia Arena. Łącznie w puli nagród tego turnieju znajduje się $100,000 i wystąpią na nim cztery zespoły z polski oraz cztery drużyny europejskie.

Wśród uczestników znalazło się już Heroic, do których powędrowało pierwsze zaproszenie. Z ekip z naszego podwórka awans sobie zapewnili AGO Esports, które wygrało pierwsze kwalifikacje, w których całkowicie zdominowali swoich przeciwników. Z drugiego turnieju eliminacyjnego wyłonione zostało Team Kinguin, również nie mając problemu z innymi ekipami. Teraz jako drugie zaproszenie trafiło do HellRaisers.

HellRaisers to bez wątpienia ekipa światowej klasy. Zajmują obecnie 15 pozycję w rankingu najlepszych drużyn portalu HLTV. Kilka dni temu udało im się zapewnić awans na FACEIT Major London 2018, dzięki wygraniu Minora regionu CIS.

Samo wydarzenie Games Clash Masters, które rozpocznie się 28 września na Gdynia Arena, będzie darmowe. Organizatorzy zapewniają o wielkiej scenie 360 stopni, dokładniej takiej, jakie mogliśmy obserwować na największych turniejach na świecie, z pełnym zapleczem efektów świetlnych i pirotechniki. Wokół turnieju na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji, strefy free2play, strefa kibica, foodtracki, stoiska gamingowe i miejsca do spotkań z graczami.