HellRaisers wygrywa w finale Copenhagen Games 2016 z bułgarską drużyną E-Frag.net i tym samym zostaje zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju. Zespół wyjedzie z Danii bogatszy o 17,000€!

Slovakia HellRaisers vs Bulgaria E-Frag.net – 2:0 (de_inferno 25:23, de_dust2 16:5)

Zespół HellRaisers bez większych problemów przeszedł przez fazę grupową Copenhagen Games. W ćwierćfinale trafili na Team Preparation, z którym wygrali wynikiem 2:1. Półfinałowym rywalem Słowaków była ekipa Publiclir.se, z którą również poradzili sobie bez większych problemów, awansując tym samym do finału zmagań w Kopenhadze. Finałowym przeciwnikiem reprezentantów HellRaisers była drużyna E-Frag.net.

Pierwszą lokacją ostatniego spotkania Copenhagen Games 2016 była mapa inferno. Pierwsza połowa spotkania była dosyć wyrównana, na półmetku z jednym punktem przewagi prowadziła ekipa HellRaisers (8:7). Druga połowa wyglądała niemalże tak samo, tylko z rundą przewagi na korzyść E-Frag.net i dzięki temu doprowadzili oni do remisu. By rozstrzygnąć pierwszą mapę potrzebne były aż 3 dogrywki. To właśnie Kirill „ANGE1” Karasiow i jego koledzy zdołali zachować zimną krew i po 48 rozegranych rundach, to słowacka drużyna objęła prowadzenie w finałowym spotkaniu (25:23).

Do zakończenia spotkania potrzebowaliśmy tylko dwóch map, druga część tego meczu odbyła się na dust2. Tym razem to reprezentanci HellRaisers pokazali swoją siłę i nie dali większych szans rywalom, wygrywając tę mapę 16:5 i całe spotkanie 2:0, wygrywając tym samym cały turniej. Słowacy zabiorą ze sobą do domu 17,000€.