Do sieci trafiły kolejne plotki! Ponoć Natus Vincere myśli nad ponownym sprowadzeniem GuardiaNa do zespołu, który miałby zająć miejsce odchodzącego na emeryturę Zeusa.

Wczoraj dowiedzieliśmy się oficjalnie, że lider Na`Vi po rozpoczynającym się w piątek BLAST Pro Series Moscow skończy z graniem na najwyższym poziomie. Teslenko planuje zająć się rozwojem graczy z regionu CIS, więc s1mple i spółka będą musieli znaleźć jego zastępcę.

Pierwszym graczem wybranym do testów według DonHaciego ma zostać GuardiaN, który wcześniej był już związany z Natus Vincere przez parę ładnych lat. Aktualnie jest jeszcze co prawda reprezentantem FaZe, aczkolwiek niebawem raczej pożegna się z drużyną NiKo. Nieudany Major i brak wcześniejszych sukcesów musi zwiastować sporą przebudową u podopiecznych YNk, o której zresztą głośno mówi się w mediach.

Słowak, który ma się znaleźć na celowniku swojego byłego pracodawcy ostatnich tygodni nie może zaliczyć do najlepszych. Coraz częściej zdarzało mu się osiągać na LAN-ach ratingi poniżej 1.00. Być może jednak ponowna zmiana otoczenia pomoże mu wrócić do niezłej dyspozycji. Pytanie tylko, jaką rolę objąłby w zespole podlegającym pod ukraińską organizację, bo jak wiemy, obecnie AWP-erem jest w nim s1mple.

Jeżeli plotki się potwierdzą, skład Na`Vi wyglądał będzie tak:

  • Russian Federation Kirill Boombl4 Mikhailov
  • Russian Federation Egor flamie Vasilyev
  • Russian Federation Denis electronic Sharipov
  • Ukraine Aleksandr s1mple Kostyliev
  • Slovakia Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Ukraine Mikhaylo Kane Blagin – trener