W najbliższym czasie będziemy mieli okazję obserwować Ladislava „GuardiaN” Kovácsa na serwerze. Legendarny snajper pomoże Trident w nadchodzących spotkaniach.

Ladislav „GuardiaN” Kovács pozwolił kibicom za sobą zatęsknić. Jego ostatnią drużyną, w którą zaangażował się na dłuższą metę było Natus Vincere, w którym na początku 2020 roku został przesunięty na ławkę rezerwowych. Od tamtego momentu nie znalazł dla siebie nowego miejsca. Nie licząc mixów, bądź zespołów, którym pomagał raz na jakiś czas w roli stand-ina, przez ponad rok odpoczywał od profesjonalnej rywalizacji. Najlepiej potwierdza to statystyka, z której wynika, że na przełomie 12. miesięcy rozegrał zaledwie pięć map – trzy w MBAPPEK i dwa w Sinners.

Teraz dołoży do niej kilka kolejnych meczów, ponieważ współpracę zaproponowało mu Trident. Co prawda póki co chwilową jako zmiennik, lecz jeśli zaprezentuje się z dobrej strony, to kto wie czy nie otrzyma stałego miejsca w dywizji.

GuardiaN we wspomnianej ekipie załata lukę po Mikhailu „tricky” Krutovie, który trafił na rezerwę. Warto podkreślić, że spotka się w formacji ze starym znajomym, z którym parę lat temu działał w Natus Vincere – Denisie „seized” Kostinie. Nie ulega wątpliwości, że gdyby w duecie udało im się jeszcze coś osiągnąć, to byłaby piękna historia.

Pierwsza potyczka Trident Clanu z Ladislavem na pokładzie odbędzie się 16. czerwca o godzinie 13:00. Podopieczni Stanislava „futur” Millera podejmą Copenhagen Flames podczas starcia otwierającego grupę C w EDC S4.

Skład Trident wygląda obecnie tak:

  • Russian Federation Denis „seized” Kostin
  • Russian Federation Alexander „glowiing” Matsievich
  • Russian Federation Evgeny „Norwi” Ermolin
  • Russian Federation Timur „clax” Sabirov
  • Slovakia Ladislav „GuardiaN” Kovács – zmiennik
  • Russian Federation Stanislav „futur” Miller – trener