Już dzisiaj rozpocznie się kolejny etap testów, które mają zdeterminować, kto dołączy na stałe do Dominika „GruBy” Świderskiego i spółki. W danych próbach nie weźmie udziału jednak jedqr.

Zawodnik zespołu adwokacik zdecydował, że będzie kontynuował swoją grę u boku morelza. Jego decyzja może być spowodowana ostatnimi wynikami adwokacika. Zespół niedawno zakwalifikował się do V4 Future Sports Festival 2019, które odbędzie się już w tym miesiącu, 21 i 22 Września. Łączną stawką będzie $335,000, więc zdecydowanie będzie o co grać.

Już za parę dni,4 Września, startuje także 4 sezon LOOT.BET/CS w którym udział również ma wziąć jedqr i spółka. Dzięki napiętemu grafikowi na Wrzesień SZPERO wraz z resztą formacji będą mogli wykazać się na scenie międzynarodowej, a jeżeli pójdzie im dobrze, ugrać na własne konto niemałą sumę.

W decydujących testach do x-kom AGO udział wezmą w takim razie następujący gracze.

  • Poland Patryk „Sidney” Korab – nadal związany kontraktem z Actina PACT 
  • Poland Jarosław „pasha” Jarząbkowski
  • Poland Eryk „leman” Kocęba
  • Poland Maciej „F1KU” Miklas
  • Poland Miłosz „mhL” Knasiak

Podstawa x-kom AGO pozostaje oczywiście bez zmian. Częścią zespołu wciąż są Damian „Furlan” Kisłowki, Dominik „GruBy” Świderski i trener Mikołaj „minirox” Michałków. We Wrześniu na podstawie przeprowadzanych obecnie testów mamy się dowiedzieć, kto dołączy do danej trójki.