Zgodnie z oczekiwaniami Michael „Grim” Wince nie będzie kontynuował swojej kariery w Liquid. Amerykanin jest trzecim graczem, z jakim organizacja rozstaje się przed kolejnym sezonem.

Grim to pierwszy definitywnie rozstający się z Liquid zawodnik. Gabriel „FalleN” Toledo oraz Jake „Stewie2k” Yip wciąż są na ławce, lecz najpewniej niedługo pójdą w jego ślady To koniec półtorarocznej przygody Amerykanina z organizacją. W jej trakcie Wince nie zdołał osiągnąć poziomu, z jakiego wybił się w Triumph. Chociaż jego umiejętności mechaniczne są dopracowane niemal do perfekcji, tak gracz nie wkomponował się w grę Rumaków. Grimowi nie udało się zdobyć z organizacją żadnych większych sukcesów, przez co okres posuchy Liquid trwa. Obecna pozycja marki w żaden sposób nie umywa się do kapitalnego wizerunku, na jaki skład zapracował w 2019 roku. Dla samego Grima na pewno najważniejszym momentem, z okresu gry w Liquid, był występ drużyny na PGL Major Stockholm 2021. Nigdy wcześniej Wince nie miał okazji wystąpić na turniej takiej rangi, a z pewnością wzbogaciło to jego osobiste CV.

Amerykańska organizacja jest obecnie w przebudowie. Podpisano już umowy z  Richardem „shoxem” Papillonem i Joshem „oSeem” Ohmem, jednak dopełniający składu nick nie został jeszcze ujawniony. Dotychczasowo z Liquid łączeni byli wspomniany nitr0 oraz Brazylijczyk Vinicius „VINI” Figueiredo. Przecieki odnośnie przyszłości Grima zahaczają z kolei o Extra Salt i Complexity.

Obecnie skład Rumaków to:

Canada Keith „NAF” Marković
United States Jonathan „ELiGE” Jablonowski
United States Josh „oSee” Ohm
France Richard „shox” Papillon

United States Eric „adreN” Hoag (trener)