Przykre wiadomości dochodzą do nas z São Paulo w Brazylii, gdzie właśnie odbywają się finały czwartego sezonu ESL Pro League. Jak poinformował jeden z zawodników mousesports- Chris „chrisJ” de Jong, jego zespół musiał rozgrywać spotkanie w toalecie!

Reprezentant mousesports- Chris „chrisJ” de Jong, wstawił na swój instagramowy profil zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu popularny serwis służy właśnie do udostępniania fotografii. Jednak najważniejsze jest to, co ona przedstawia. Zobaczcie zresztą sami.

Playing against EnvyUs in the toilet of the arena?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chris de Jong (@chrisjcsgo_)


Trochę to szokujące, nieprawdaż? Czy naprawdę doszło do tego, by podczas jednego z najważniejszych turniejów poza majorami, gracze musieli grać w toalecie? Organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie dwóch meczów w tym samym czasie. Najwidoczniej kiedy na scenie grało Immortals Team Liquid, jedynym wolnym miejscem, w którym można było ulokować zawodników mousesports okazała się być toaleta. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie można było po prostu przenieść jednego ze spotkań. Co ciekawe, mouz wygrało to spotkanie 16:9.

Wciąż mamy nadzieję, że Chris sobie tylko żartował i takie coś faktycznie nie miało miejsca, ale przeglądając social media, możemy się natknąć na więcej wyrazów niezadowolenia z samej organizacji turnieju, hoteli itp. Poniżej kilka z nich:

@mouzlowel getting his makeup done…. In the kitchen.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chris de Jong (@chrisjcsgo_)