To był udany niedzielny wieczór dla reprezentantów Wisły All iN! Games Kraków. Nasi rodacy pokonali GODSENT i awansowali do ćwierćfinału Pinnacle Cup 2021!

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Brazil GODSENT

Widowisko rozpoczęło się na Overpassie, który w pierwszej połowie wyszedł nieco lepiej rywalowi polskiej formacji. Brazylijczycy prezentowali się bowiem naprawdę solidnie w CT, przez co ostatecznie wypracowali prowadzenie 9:6. Grono Grzegorza „szpero” Dziamałka odpowiedziało jednak równie silną, a nawet silniejszą stroną broniącą, dzięki czemu udało mu się zgarnąć tę mapę wynikiem 16:13!

Na Inferno podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego stanęli zatem przed szansą dopięcia swego i awansu do następnej rundy play-offów. Nie zmarnowali jej. Po 15. starciach cieszyli się pięcioma punktami przewagi. Później co prawda pojawiły się lekkie kłopoty, ponieważ przeciwnik nie odpuszczał i starał się gonić Białą Gwiazdę, ale koniec końców to Wisła All iN! Games Kraków zwyciężyła – 16:12.

Polacy grający pod banderą wspomnianego wyżej klubu dostali się więc do ćwierćfinału Pinnacle Cup 2021. Na papierze będzie on zdecydowanie trudniejszy, niż mecz z GODSENT, gdyż podejmą w nim mistrza IEM Katowice 2021 – Gambit. Te zmagania czekają nas natomiast dopiero 28. marca, co oznacza, że chłopaki mają kilka dni, aby mocno przygotować się pod Abaya „Hobbit” Khassenova i spółkę.