Cobx Masters dość szybko skończyło się dla Global Esports, w którym występuje kamil i Zorineq. Zespół z Indii odpadł po dwóch potyczkach w fazie grupowej.

Wczoraj wystartował turniej z pulą nagród wynoszącą $100 000 – Cobx Masters. Na liście uczestników zawodów w Mumbaju znalazło się zaledwie sześć ekip, z czego w jednej z drużyn mieliśmy polski akcent w postaci Kamila „kamil” Kamińskiego oraz Adriana „Zorineq” Kołodziejskiego. To właśnie zmagania z udziałem Global najbardziej interesowały naszą społeczność.

Zorineq i spółka rozpoczęli przygodę z Cobx Masters od pojedynku przeciwko BOOT-d[S]. Oba składy zmierzyły się ze sobą na Dust2, gdzie od początku widać było przewagę graczy z Singapuru. Już w pierwszej połowie wypracowali sobie rezultat 11:4, z którego Globalowi ciężko było wrócić. Ostatecznie uznał wyższość enemy przegrywając 9:16. Decydujące starcie Global Esports zagrało z Grayhound. Również zakończyło się ono porażką do 9.

Podobne losy spotkały formację Signify, która także uległa obu rywalom w swojej grupie. Harmonogram na fazę pucharową wygląda tak:

  • 11:00 Korea, Republic of MVP PK vs. Singapore BOOT-d[S]
  • 14:50 Australia Grayhound vs. Thailand Alpha Red