GG League przed końcem roku zorganizuje kolejne nietypowe wydarzenie. Tym razem będzie to druga odsłona rywalizacji 2 versus 2, która odbędzie się na LAN-ie w Poznaniu!

Kiedy na początku roku wszyscy byliśmy już nieco zmęczeni obserwowaniem rozgrywek online – GG League przyszło z inicjatywą, która wprowadziła trochę świeżości w arenę Counter Strike'a. Przy pomocy partnerów zorganizowała turniej offline, w którym nie doszło do potyczek w standardowym systemie posiadającym 10. graczy na serwerze, tylko w formacie 2 versus 2. Wówczas w zmaganiach wzięli udział m.in. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „dycha” Dycha i Michał „MICHU” Müller, zatem było kogo oglądać.

Skoro pierwsza edycja osiągnęła sukces, można było się spodziewać, że podana wyżej agencja będzie działała nad drugim sezonem zawodów. Dziś firma przyszła do społeczności z jasnym ogłoszeniem – jeszcze w grudniu odbędzie się Rockstar Energy 2 verus 2 by GG League!

Od 21. do 22. grudnia w Poznaniu, a konkretniej Novotelu Centrum zagoszczą gwiazdy polskiej sceny CS:GO i influencerzy. To właśnie w tym miejscu uczestnicy przystąpią do rywalizacji 2 na 2, której pula nagród wyniesie aż 50 tysięcy złotych, z czego zwycięzca zgarnie 20 000 i 10 000 w tokenie GHX. Z tokenu GHX cieszyć się będzie także MVP – otrzyma w nim 5 000.

Transmisję z całego widowiska znajdziecie na kanale GG League. Organizatorzy zapewniają, że dwa dni trwania turnieju będą obfitować w wiele atrakcji i znając ich działania – będzie warto odpalić stream!