Według najnowszych doniesień DeKaya, były reprezentant Ninjas in Pyjamas – GeT_RiGhT ma niebawem zasilić szeregi Dignitas. Razem z nim w składzie znajdzie się najprawdopodobniej, m.in. f0rest i friberg!

Wygląda na to, że przerwa od profesjonalnych rozgrywek, którą zrobił sobie Christopher Alesund nie potrwa zbyt długo. GTR oficjalnie pożegnał się z NiP zaraz po zajęciu 5/6 miejsca podczas V4 Future Sports Festival. Wszyscy fani szwedzkiej organizacji i samego zawodnika mocno przeżyli tę informację. W końcu budował on swoją karierę w tej firmie aż przez 7 lat, więc rozstanie nie należało do najłatwiejszych. Dodatkowo ludzie zastanawiali się, czy w ogóle GeT_RiGhT planuje dalej grać, lecz ten szybko uspokoił wszystkich ogłaszając, że nie zamierza się poddawać.

Według DeKaya niebawem zobaczymy powrót Szweda, który razem z f0restemXiztemfribergiem hallzerkiem ma dołączyć do Dignitas. Zapewne nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Wszyscy raczej myśleli, że Alesund postanowi pomóc jakiejś młodej formacji swoim doświadczeniem zdobytym przez lata na scenie, a tu proszę – niespodzianka!

Przypominamy, że wszystkie z podanych wyżej osób poza Håkonem miały już okazję grać ze sobą w jednym gronie. Zwyciężyły wspólnie między innymi ESL One Cologne 2014. Z różnych powodów koniec końców ich drogi się rozeszły, ale najwidoczniej odpoczęli od siebie i poczuli, że mogą ponownie zrobić coś wielkiego, tym razem w amerykańskim klubie esportowym.

Podsumowując, według Jarka Lewisa dywizja CS:GO w Dignitas będzie wyglądała tak:

  • Sweden Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
  • Sweden Patrik „f0rest” Lindberg
  • Sweden Richard „Xizt” Landström
  • Sweden Adam „friberg” Friberg
  • Sweden Håkon „hallzerk” Fjærli