Po wygranej pierwszej mapie de_Cache przez iNETKOXTV przyszedł czas na de_Dust2, wybraną właśnie przez nich. Walczą oni z Team Refuse o występ w finale GEFORCE CUP, który odbywa się na ESPORT NOW 2016 we Wrocławiu.

de_Dust2 (iNETKOXTV 11:16 Team Refuse)

Pierwsza pistoletówka wpadła na konto zawodników Team Refuse, którzy rozpoczęli po stronie atakującej. Zapewniło im to prowadzenie 0:3. Okazali się lepsi również na pierwszym fullu swoich oponentów. iNETKOXTV po raz kolejny zaskoczyli przeciwników wygraniem rundy eco. Następnie byli o krok o doprowadzenia do remisu, ale Team Refuse zatrzymał ich dobrą passę. W przeciwieństwie do mapy de_Cache, tym razem to drużyna mono'a całkowicie dominowała spotkanie. Młodzikom udało się zdobyć jedynie jeden punkt przed zmianą stron (4:11).

Podopieczni Patryka Dzięcioła przegrali kolejną pistoletówkę w tym spotkaniu. Poskutkowało to potężną przewagą Team Refuse 4:14. Koxy próbowali jeszcze walczyć na tej mapie, zdobywając punkt za punktem, próbując doprowadzić do comebacku. Przegrali oni jednak wynikiem 11:16.