Ostatnią graną dziś mapą będzie de_Inferno. Wyłoni ona drugą finałową drużynę z pośród Team Refuse oraz iNETKOXTV. Póki co iNETKOXTV wygrali de_Cache, a Team Refuse de_Dust2.

  • de_Inferno (iNETKOXTV Team Refuse)

Młodziki zaczynając po stronie antyterrorystów wygrali pistoletówkę. Zdobyli również kolejne dwa punkty, jednak polegli przy pierwszym fullu swoich przeciwników. Kolejna runda zdobyta przez Team Refuse zaowocowała zagraniem eco przez iNETKOXTV. Zespół pod pieczą Kubika zaczął się rozpędzać, przez co koxy przy wyniku 3:4 wzięli przerwę taktyczną, która przyniosła oczekiwany efekt. Udało im się doprowadzić do remisu 5:5, a następnie przewagi. Jednak było to tylko chwilowe prowadzenie, gdyż zobaczyliśmy kolejny remis 6:6. Pierwszą połowę wygrał Team Refuse bliskim wynikiem 7:8.

Tym razem pistoletówka wpadła na konto Refuse. Wykorzystując przewagę w wyposażeniu zdobyli również dwa następne punkty. iNETKOXTV nie poradzili sobie również na swoim pierwszy fullu, przez co to spotkanie zaczęło wymykać się spod kontroli. Młodziki zatrzymali rozpędzone Team Refuse dopiero na wynik 8:13. Molsi uratował swoją ekipę przed przegraniem eco, zdobywając dwa ładne fragi na BSie B z deagle'a. iNETKOXTV przegrało tę mapę oraz całe spotkanie 1:2 i to Team Refuse pojawi się jutro w finale GEFORCE CUP na ESPORT NOW 2016.