Za nami ćwierćfinały GEFORCE CUP, które dostarczyły nam wielu emocji, a przede wszystkim wyłoniły półfinalistów, którzy powalczą we Wrocławiu podczas ESPORT NOW 2016 o nagrody, których pula opiewa na 32,000zł!

Pierwsze spotkania ćwierćfinałowe odbyły się w poniedziałek, Lounge Gaming podjeło triumfatora czwartego turnieju kwalifikacyjnego – DEEZ NUTS, a noMERCY zmierzyło się z Team RedBloods.

1. Lounge Gaming 2:0 DEEZ NUTS

W tym starciu zdecydowanymi faworytami byli podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego, którzy jednak nie mieli takiego łatwego zadania. Chociaż pierwszą mapę zdołali wygrać bez problemu (16:7 na Inferno), tak na Cache zawodnicy DEEZ NUTS pomęczyli trochę uczestników europejskiego Minora (19:16).

Link do pełnej relacji z tego spotkania: Lounge Gaming w półfinale GEFORCE CUP!

2. noMERCY 2:0 Team RedBloods

Drugie spotkanie ćwierćfinałowe wyłoniło zwycięzcę spośród zaproszonej drużyny noMERCY i zwycięzcy jednego z czterech turniejów kwalifikacyjnych – Team RedBloods. Pierwszą lokacją tego starcia była mapa Mirage, którą bez większych problemów wygrała ekipa Karola „tecka” Kapczyńskiego. Na Cache reprezentanci noMERCY przypieczętowali swój udział na lanowych finałach we Wrocławiu, wygrywając z wynikiem 16:8.

Link do pełnej relacji z tego spotkania: noMERCY HyperX w półfinale GEFORCE CUP!

Pozostałe dwa ćwierćfinały odbyły się wczoraj. Team AGG podjęło Tomorrow (ex-Wasps eSports), a Pride Gaming zmierzyło się z młodą drużyną iNETKOXTV.

3. Team AGG 2:1 Tomorrow (ex-Wasps eSports)

Po raz kolejny typowany faworyt miał spory problem, by pokonać swojego przeciwnika. Podopieczni Kuby „KubiKa” Kubiaka przegrali mapę Train, by potem zwyciężyć na Cache (16:11) i przypieczętować swoje zwycięstwo na Inferno (16:2).

Link do pełnej relacji z tego spotkania: Team AGG w półfinale GEFORCE CUP!

4. Pride Gaming 0:2 iNETKOXTV

Tym razem drużyna zaproszona bezpośrednio do ćwierćfinałów uległa zwycięzcy trzeciego turnieju kwalifikacyjnego. Po dosyć wyrównanych pojedynkach Pride Gaming przegrało najpierw na Mirage (10:16), by następnie stracić szansę na awans do półfinału, przegrywając Cache (11:16).

Link do pełnej relacji z tego spotkania: iNETKOXTV w półfinale GEFORCE CUP!

 

W półfinałach Lounge Gaming zmierzy się z noMERCY a Team AGG powalczy z iNETKOXTV. Kto według was sięgnie po zwycięstwo? Tego przekonamy się już za kilkanaście dni! Na ten czas zapraszamy Was do kupna biletów i do śledzenia naszego wydarzenia na facebooku. Wszystkie informacje na bieżąco dostarczamy Wam poprzez nasz facebook'owy profil.


Bilety kup tu => https://esportnow.pl/2016/#bilety

Śledź wydarzenie na facebooku => facebook.com/events/1730980510470007/

Polub nasz profil => facebook.com/esportnowpl