Kolejny etap kwalifikacji do GEFORCE CUP 2017 przed nami! Od wczoraj zespoły walczą o awans do zamkniętego etapu –  w ćwierćfinale znalazły się dwie formacje, doskonale znane polskim kibicom – PACT i Pompa Team.black.

Tak jak tydzień temu, spotkania półfinałowe oraz finał będzie transmitowany na kanale twitch.tv/nvidiageforcepl od godziny 20:00. Czy doczekamy się tym razem na wizji zespołów w Polski? Przed taką szansą stoją zawodnicy PACT i Pompa Team.black, jeśli poradzą sobie w ćwierćfinałach ze swoimi przeciwnikami.. Stanąć im na drodze stanać mogą jednak silne ekipy z Europy – półfinaliści I tury kwalifikacji Outlaws oraz niedawno sformowany skład Giants Gaming.

Komentarz w języku polskim zapewni nam Patryk „easy” Dzięcioł oraz Paweł „saju” Pawelczak. Przypomnijmy – dwie najlepsze drużyny awansują do zamkniętych kwalifikacji, z których najlepsza czwórka wystąpi w finale GEFORCE CUP 2017 podczas ESPORT NOW 2017. Wstęp na to wydarzenie jest całkowicie darmowy, więc w dniach 27-28 kwietnia nic nie stanie na przeszkodzie, by kibicować swoim ulubionym zespołom rozgrywającym batalie na scenie.