Międzynarodowościowa drużyna HellRaisers zrezygnowała z uczestnictwa we wrześniowym wydarzeniu Games Clash Masters. Organizatorzy nie chcąc oddawać tego miejsca za darmo, zorganizują o nie walkę.

Turniej Games Clash Masters odbędzie się już za dwa tygodnie. Niestety jedna z drużyn, która otrzymała od organizatorów zaproszenie, zrezygnowała z uczestnictwa. HellRaisers motywuje swoją decyzję zbyt napiętym grafikiem, przez który nie będą w stanie pojawić się w Trójmieście.

Organizatorzy mogliby zaprosić w to miejsce jakąkolwiek inną drużynę, lecz chcą by ich turniej stał na jak najwyższym poziomie rywalizacji. Przez to zorganizują mecz, w którym zmierzą się PACT oraz Izako Boars. Są to ekipy, które w czwartym turnieju kwalifikacyjnym zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Teraz dostają dodatkową szansę na awans na to jedno z największych polskich wydarzeń i walkę o $90,000.

Spotkanie odbędzie się 18:00 września, a obejrzeć je będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego z jego komentarzem. Zwycięzca pojedynku best-of-three pojawi się w dniach 28-30 września w Gdynia Arena.