Niemiecka organizacja po raz kolejny spróbuje swoich sił na międzynarodowej scenie. Nowa piątka została stworzona wokół trenera oraz członka poprzedniej, szwedzkiej odsłony zespołu.

Najmłodszym graczem w drużynie jest eraa, który ma zaledwie osiemnaście lat. U jego boku możemy zobaczyć o trzy bądź cztery lata starszych zawodników. Jest wśród nich dwóch byłych reprezentantów Vexed. Mowa tutaj o meziim oraz Adamie9130. Swoje miejsce w formacji znalazł również Zero, który przez blisko dwa lata grał z logiem HellRaisers na koszulce. Ostatnim i najważniejszym filarem składu jest RuStY, który ma ogromne doświadczenie na profesjonalnej scenie. Nad chłopakami będzie czuwał Gux, który związał się z organizacją na początku lutego.

Cała piątka ma za sobą już dziewięć oficjalnych map, podczas których udało im się zwyciężyć na Sprout, czy Nemige. Drużyna dzielnie walczyła również w kwalifikacjach do DreamHack Open Summer, lecz ostatecznie została zatrzymana przez Syman i skończyła na 16. miejscu. Trzeba jednak przyznać, że to dobry początek dla tego składu.