Zawodnicy eSuby napsuli sporo krwi Gambit na pierwszej mapie pojedynku. Ostatecznie ekipie sh1ro udało się jednak w porę otrząsnąć i wyeliminować Czechów z V4 Future Sports Festival.

Gambit po niespodziewanej porażce z Fiend miało nadzieję na łatwą przeprawę z eSubą. Czesi byli w tym meczu totalnymi outsiderami i raczej każdy spodziewał się gładkiego zwycięstwa 2 do 0 zespołu Hobbit. Dla podopiecznych groove’a ten mecz rozpoczął się jednak fatalnie i przez chwile mogliśmy zastanawiać się, czy będzie nam dane oglądać jeszcze Rosjanów na turnieju.

Już na początku meczu zawodnicy eSuby poczuli krew i wiedzieli, że mogą sporo namieszać. Po pierwszej połowie czeski zespół prowadził aż 11 do 4 i to po stronie atakującej. Gdy druga runda pistoletowa wpadła na konto ekipy twista, Gambit rozpoczęło wędrówkę po cienkiej linii. Półfinaliści Majora nie zamierzali się jednak poddawać i wygrywając 10 rund z rzędu, doprowadzili do dogrywki, którą udało im się wygrać.

Na drugiej mapie Gambit nie dało już żadnych szans swoim rywalom. Rosyjski zespół był zdecydowanie lepszy pod każdym aspektem i z łatwością zdołał zamknąć mecz, eliminując tym samym graczy eSuby z turnieju.

Wynik spotkania:

Czech Republic eSuba 0:2 Gambit Russian Federation

  • Mirage – 17:19
  • Overpass – 2:16