Gambit wygrywa V4 Future Sports Festival w Budapeszcie. W finale turnieju ekipa sh1ro pokonała 3 do 2 Entropiq.

Gambit miało swoje problemy podczas V4 Future Sports Festival, ale finalnie ekipa Hobbita nie zawiodła oczekiwań fanów i wywozi z Budapesztu kolejne trofeum. W finale turnieju podopieczni groove’a pokonali Entropiq, nie był to jednak łatwy pojedynek dla półfinalistów Majora.

Początek serii BO5 był dla Gambit wymarzony. Zespół Ax1Le kontrolował spotkanie i pewnie zmierzał po zwycięstwo.  Zarówno Vertigo, jak i Ancient padł łupem ekipy groove’a. Kiedy wydawało się, że interz i spółka zakończą mecz, wówczas do głosu doszła formacja El1ana, która na Overpassie po stronie CT zdemolowała swoich rywali i wygrała pierwszą mapę w tym pojedynku.

Na mapie numer cztery Gambit także nie miało wiele do powiedzenia w starciu z świetnie dysponowanym Entropiq. Nieoczekiwanie z rezultatu 2:0 nagle zrobił się nam 2:2, a do wyłonienia zwycięzcy potrzeba była piąta gra.

Na Duście 2 Gambit nie pozostawiło już swoim rywalom żadnych złudzeń. Zespół sh1ro przejechał się wręcz po swoich rodakach i ostatecznie mógł cieszyć się ze zwycięstwa na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie.

Russian Federation Gambit 3:2 Entropiq Russian Federation

  • Vertigo – 16:10
  • Ancient – 12:16
  • Overpass – 13:16
  • Mirage – 7:16
  • Dust2 – 16:4