Po ostatnim transferze EnVyUs, przyszedł czas na sprawdzenie ich najnowszego gracza DEVIL'a, utalentowanego gracza wykupionego z LDLC.white. EnVyUs w ramach ESL Pro League, stanęło w szranki z inną francuską formacją G2.

Spotkanie na de_cache rozpoczęło się wręcz idealnie dla zawodników G2. Mimo to, że to EnVyUs uważane jest za najlepszą francuską formację, to ich przeciwnicy zaraz po wygranej pistoletówce wygrywali rundę za rundą. Było widać, że shox idealnie potrafi czytać grę drugiej drużyny. Zna zagrania EnVyUs przez to, że przecież kiedyś sam należał do tego zespołu. Happy i spółka nie mogli zatrzymać rozpędzonych rodaków, z wrogiej drużyny, aż przez 10 rund. Przy wyniku 10:2 na korzyść G2, w meczu pojawiła się przerwa przez to, że ScreaM miał problemy z internetem. Ostatecznie pierwsza połowa skończyła się 12:3 dla G2.

Druga pistoletówka wpadła na konto EnVyUs. Wykorzystali oni korzystną sytuację i zdobyli dwie kolejne rundy. Pierwsza runda full wpadła od razu dla G2. Dopiero od wyniku 13:6 zawodnicy nV zaczęli wracać do tego spotkania. Jednakże  G2 brakowało tylko 4 rundy do wygrania tego meczu i wypełnili to zadanie. Wygrali ten mecz wynikiem 16:11.

Trzeba przyznać, ze nowy zawodnik nV nie zachwycał swoją grą. Nie było go widać podczas tego meczu. Zaraz będzie miał znów pole do popisu, podczas drugiego meczu, tym razem na mapie de_train. Może tam, będzie się lepiej odnajdywał.