Sezon 3 ESL Pro League trwa w najlepsze, a tym razem w ramach tej ligii zmierzyli się SK Gaming i G2 Esports. Po raz kolejny podwójne BO1, tym razem na mapach: de_train oraz de_cache.

• de_train

G2 dzięki wygranej nożówce, miało przywilej wybrania stron. Zdecydowali się na stronę antyterrorystów, dzięki czemu odparli atak w pisoletówce, zdobywając przewagę już od początku meczu. Francuzi zdominowali całą pierwszą połowę tego spotkania. SK Gaming mieli tylko chwilowe przebłyski, lecz ogólnie nie zaskakiwali grą. MODDII przez krótką chwilę mógł „pochwalić” się statystykami -1/0/8. Dopiero pod koniec Duńczycy lekko nadrobili i połowa spotkania zakończyła się wynikiem 10:5 z przewagą dla Francuzów. Druga pistoletówka również wpadła na konto byłych tytanów. Tak duża przewaga zapewniła łatwe zwycięstwo zawodnikom G2 wynikiem 16:5.

• de_cache

Francuzi po raz kolejny wygrało rundę „na noże” i wybrali stronę obrońców. Mimo to, SK Gaming bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Pistoletówka wpadła na ich konto i idąc za ciosem wygrywali runda za rundą, doprowadzając do wyniku 6:0. G2 nie mogli się odnaleźć na tej mapie, nic im nie wychodziło, nie potrafili ustrzelić nawet najłatwiejszych „fragów”. To spotkanie było kompletnym przeciwieństwem meczu na trainie. Tutaj to Duńczycy rozdawali karty. Przed zmianą stron widniał wynik 12:3 dla SK.

Druga pistoletówka została wygrana przez G2. Dzięki temu Francuzi dostali szansę dogonić swoich przeciwników. Z rundy na rundę łapali, zgubioną gdzieś, pewność siebie. Zmiana stron, odmieniła całkowicie tę drużynę. Doprowadzili do remisu 13:13, a niedługo później do wygranej. Niespodziewanie Francuzi wygrywają 16:13.