EnVyUs dostali szansę na szybki rewanż, po tym jak przegrali 11:16 na cache'u. W poprzednim meczu to G2 dominowało przez całe spotkanie. Czy nV lepiej czuło się na trainie?

Po wygranej rundzie nożowej, G2 wybrało stronę antyterrorystów, która daje bardzo dużą przewagę jeśli chodzi o tę mapę. Korzystając z tego, pokonali nV również w pistoletówce, a następnie w 3 kolejnych rundach. Terroryści zdobyli swój pierwszy „punkt” grając na samych pistoletach, co musiało wzmocnić ich morale, gdyż niedługo później prowadzili już 5:4. Cała pierwsza połowa była niezmiernie wyrównana i zakończyła się 9:6, z prowadzeniem G2.

„Pistolety” w drugiej połowie wygrali zawodnicy EnVyUs, tak więc powtarza nam się scenariusz z poprzedniego meczu tych zespołów. Po tym coś w grze G2 nie wychodziło, do momentu wygrania rundy force, gdzie ScreaM i Ex6tenZ wygrali z samymi deaglami, sytuację dwóch na pięciu. Drużyna ScreaM'a poszła za ciosem i doprowadzili do wyniku 13:10. Od tego momentu już zwycięstwo mieli na wyciągnięcie ręki i sięgnęli po nie. Wygrali drugi mecz 16:12.