Już jutro rusza kolejny znakomity turniej w świecie Counter Strike'a. Niestety z powodu braku wizy zmagania opuści jeden z brazylijskich pro graczy.

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o tym, że w piątej edycji cs_summit zabraknie woxica. Tymczasem z równie sporymi kłopotami zmaga się FURIA, która do USA będzie musiała jechać bez swojego snajpera, znanego pod pseudonimem HEN1. Brazylijczyk podobnie jak gracz mousesports ma problem z wizą. Przez takie sytuacje ucierpi nie tylko organizacja, ale również samo wydarzenie. Nie zobaczymy wszak wspaniałych zawodników, którzy swoimi umiejętnościami dostarczają nam masę emocji.

Utrata jednego członka zespołu będzie mniej boląca dla Mysz, którym z pomocą przyszedł NaToSaphiX. Kompletnie inaczej jest jednak z ekipą KSCERATO. W ich składzie nie ujrzymy nikogo w zastępstwo, a rolę piątego gracza odegra sam trener – Nicholas „guerri” Nogueira. Co ciekawe podobna sytuacja miała miejsce podczas ESEA Season 31 Global Challenge. Wówczas szkoleniowiec formacji nie odstawał zbyt mocno od swoich podopiecznych, a swoją dyspozycją nieraz mógł zaskakiwać. Pierwszy mecz Pumy rozegrają już jutro na Virtus.pro.