Patrząc na to starcie, raczej każdy spodziewał się wyrównanego i ciekawego pojedynku. Jastrzębie okazały się jednak znacznie słabiej przygotowane do gry od MAD Lions, które bez większych problemów zwyciężyło to spotkanie.

  • European Union MAD Lions 2:0 Poland x-kom AGO (Inferno 16:9; Dust2 16:9)

Początek tego starcia w stu procentach należał do MAD Lions. Warto również podkreślić, że na Inferno w składzie formacji nie pojawił się tudsoN. TMB i spółka radzili sobie fenomenalnie, a x-kom AGO nie było w stanie poradzić sobie ze świetnymi atakami. Problemem była również dyspozycja indywidualna. Po 8 rundach F1KU miał tyle samo eliminacji, co cała reszta jego ekipy razem wzięta! W końcu jednak Jastrzębie się przełamały i pokazały, na co stać ten zespół. Furlan zaliczył świetne dwa strzały przez ścianę, reatz odpalił się w jednym ze starć i zdobył cztery fragi, a drużyna zbliżyła się punktowo do rywala.

MAD Lions nie przejęło się tym ani przez chwilę i dalej sukcesywnie kontynuowało swój plan na grę. Przyniosło to oczekiwane skutki, gdyż druga pistoletówka wpadła na ich konto, a szybko zdobyte punkty na gorzej uzbrojone Jastrzębie spowodowały, że zwycięstwo formacja sausola miała praktycznie w kieszeni.

Druga lokacja została wybrana przez x-kom AGO, lecz zbyt wiele na to nie wskazywało. Przegrane pistoletówki, porażki w wielu starciach 1v1, niewidoczny reatz i znacznie więcej czynników spowodowało, że MAD Lions nie czuło żadnego oporu. Oczywiście Jastrzębie zdobywały punkty, lecz wynikały one głównie z błędów przeciwnika. Warto też wspomnieć, że Lwy dokonały zmiany między mapami. Na ławkę przeszedł Woro2k, którego zastąpił Filip „tudsoN” Tudev. Nasz rodak był pewnym punktem swojej formacji i zdobył dla niej 19 eliminacji. Jastrzębie tym samym odpadają z Funspark ULTI po zaledwie dwóch rozegranych meczach.