ThunderFlash rozstaje się jednym ze swoich składów Counter-Strike'a. Po zakończeniu ESL Mistrzostw Polski barw organizacji reprezentować już nie będzie ekipa Freo.

Kilka lat temu bardzo modne było posiadanie dwóch dywizji w jednej produkcji, które teoretycznie są sobie równe. Swego czasu podobną praktykę stosowało na polskim podwórku PACT, czy nieistniejące już dziś Off-Mode. Rzadko jednak tego typu projekty okazywały się sukcesem. O tym przekonało się również ThunderFlash, które wczoraj poinformowało o zakończeniu współpracy z jednym ze swoich składów.

ThunderFlash posiada dwie dywizje CS:GO. Jedna z nich na co dzień występuje w rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej, druga zaś w ESL Mistrzostwach Polski. To właśnie zespół reprezentujący szyld organizacji w ESLMP będzie musiał wkrótce rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Skład drużyny, która do tej pory wygrała w rozgrywkach zaledwie jedną mapę, prezentuje się następująco: Freo, Nestee, Noise, Xydoo, Woocashko.

W oświadczeniu ThunderFlash czytamy jednak, że tylko część wymienionego wyżej składu dokończy rozgrywki ESL Mistrzostw Polski pod szyldem Pioruna. Na ten moment klub nie ujawnił jednak nicków tych zawodników.