To nie był wieczór Białej Gwiazdy. Nasi rodacy zostali zdominowani przez fnatic na obu mapach i tym samym zakończyli swoją przygodę ze Snow Sweet Snow 3 na etapie ćwierćfinału.

• Poland Wisła All iN! Games Kraków 0:2 Sweden fnatic

Zmagania wystartowały na lokacji wybranej przez polski skład, czyli Trainie. Reprezentanci Wisły Kraków nie odnaleźli się jednak na nim zbyt dobrze w ofensywie. Szwedzka formacja przejęła zatem inicjatywę i po 15. rundach cieszyła się z rezultatu 11:4. Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego będąc później w CT nie zdołali wrócić z tej trudnej sytuacji. Uznali wyższość rywala – 7:16.

Obie drużyny po wyżej wspomnianych zawodach udały się na kilka minut przerwy, po której ponownie połączyły się z serwerem – tym razem na Inferno. Liczyliśmy, że na innej mapie zobaczymy nieco inny mecz – bardziej wyrównany. Nie pozwoliło natomiast na to fnatic, które w pierwszej połowie, dzięki solidnej grze w ataku wypracowało świetny wynik – 11:4. Następnie dopięło swego w defensywie triumfując nad Wisłą All iN! Games Kraków – 16:8.

Dla ekipy Grzegorza „szpero” Dziamałka dzisiejsza porażka oznacza odpadnięcie ze Snow Sweet Snow 3. W efekcie nie mamy już żadnego zespołu z Polski, który dalej jest obecny w rywalizacji o tytuł mistrza.