Fnatic nie zamierza trzymać dłużej kibiców w niepewności. Dziś opublikowało oświadczenie, w którym przedstawiło swoich nowych graczy – Alexa „ALEX” McMeekina oraz Williama „mezii” Merrimana.

Wspomniana wyżej organizacja po serii niepowodzeń na przełomie minionych miesięcy w końcu musiała coś zrobić. Doszła do wniosku, że najlepszą opcją na odbudowę swojej pozycji na scenie CS:GO będzie próba stworzenia międzynarodowej formacji. Od kilku tygodni czytaliśmy zatem różne plotki dotyczące dywizji klubu, aż dziś nareszcie otrzymaliśmy oficjalne ogłoszenie. Pod banderę fnatic dołączyli Alex „ALEX” McMeekin i William „mezii” Merriman!

Obaj zawodnicy dobrze się znają, bowiem zaliczyli wspólną przygodę w barwach Cloud9. Wówczas byli częścią projektu o nazwie Kolos, który nie wypalił zbyt dobrze, natomiast teraz mają następną okazję, aby zdziałać coś wielkiego w dużej marce.

ALEX po rozstaniu z C9 zrobił sobie lekką przerwę od rywalizacji. Nie było o nim nic słychać. William za to zasilił Endpoint, z którym udało mu się niedawno wywalczyć drugie miejsce w ramach Pinnacle Cup 2. Nie oszukujmy się jednak, że gdy zgłasza się do ciebie taki gigant, jak fnatic – trudno odmówić, więc nie ma się co dziwić tym, że mezii zmienił pracodawcę.

Fnatic do nadchodzącego sezonu przystąpi więc w następującym składzie:

  • Sweden Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson
  • Sweden Jack „⁠Jackinho⁠” Ström Mattsson
  • Sweden Ludvig „⁠Brollan⁠” Brolin
  • United Kingdom William „⁠mezii⁠” Merriman
  • United Kingdom Alex „ALEX” McMeekin
  • Sweden Andreas „⁠Samuelsson⁠” Samuelsson – trener