Właśnie takich wyników kibice fnatic oczekują od swojej drużyny. Brytyjsko-szwedzki zespół pozostaje niepokonany od dwunastu spotkań, a w weekend okazał się najlepszą formacją na REPUBLEAGUE TIPOS 2.

W finale REPUBLEAGUE TIPOS 2 spotkały się ze sobą niewątpliwie dwie najlepsze drużyny na turnieju. fnatic z passą jedenastu wygranych meczów z rzędu podejmowało Eternal Fire, które mogło pochwalić się równie imponującą serią. Zespół XANTARESA smaku porażki nie poczuł od dziesięciu spotkań i był na dobrej drodze, aby zgarnąć swoje pierwsze trofeum w tym składzie.

Kto mógł jednak przerwać tak imponującą passę tureckiego super-teamu, jak nie rewelacyjne fnatic? W finale REPUBLEAGUE TIPOS 2 lepsza okazała się właśnie ekipa smooyi, która po pełnym trzymapowym pojedynku pokonała Eternal Fire i zainkasowała ponad 70 tysięcy dolarów. Dla brytyjsko-szwedzkiego zespołu jest to drugi wygrany turniej z rzędu w przeciągu kilku tygodni.

Przedłużyć swoją serię dwunastu wygranych meczów z rzędu fnatic będzie miało jednak nieprawdopodobnie ciężko. 2 grudnia gracze legendarnej brytyjskiej organizacji zmierzą się z Gambit w swoim pierwszym meczu na IEM Winter. Będzie to tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian ekipy KRIMZA po dołączeniu smooyi.