GODSENT nie przerwało fantastycznej passy fnatic. Brytyjsko-szwedzki zespół pokonał ekipę TACO i awansował do wielkiego finału REPUBLEAGUE TIPOS 2.

Brazylijczycy wczoraj zagrali naprawdę świetne spotkanie przeciwko forZe, to z pewnością sprawiło, że ekipa TACO uwierzyła, że może dziś poskromić imponujące formą fnatic. Już sam początek był jednak bardzo ciężki dla ekipy felpsa, gdyż ta nie potrafiła zatrzymywać ataków swoich rywali i po stronie CT na Overpassie pierwszą połowę zakończyła z bardzo niekorzystnym wynikiem 6 do 9.

Druga połowa była dla GODSENT jeszcze gorsza. Brazylijczykom na przestrzeni ośmiu rund udało się wygrać tylko jedną, przez co fnatic z łatwością wysunęło się na jednomapowe prowadzenie przed Nuke’iem, który był już zdecydowanie bardziej wyrównany. Zespół ALEXA w pewnym momencie przegrywał nawet 9 do 12, jednak ostatecznie zdołał wrócić do gry i w porę zamknąć mecz.

W wielkim finale REPUBLEAGUE TIPOS Season 2 fnatic zmierzy się z Eternal Fire bądź Entropiq. Obie drużyny spotkały się ze sobą kilka tygodni temu. Wówczas mecz z łatwością został wygrany przez ekipę El1ana, która obecnie znajduje się w Budapeszcie na V4 Future Sports Festival.

Wynik spotkania:

Brazil GODSENT 0:2 fnatic United Kingdom

  • Overpass – 7:16
  • Nuke – 13:16