W wywiadzie dla Esportmania.TV Damian „DD ESport” Dąbrowski wraz z Mateuszem Matysiakiem zdradzili, że podczas ostatniego turnieju Rockstar Energy 2v2 Showdown by GG League mieli wystąpić flusha z JW.

Turnieje GG League cieszą się coraz większą popularnością. Organizatorzy bardzo często działają nieszablonowo, co przełożyło się na sporą popularność rozgrywek typu Rockstar Energy 2v2 Showdown by GG League. Te chętnie śledzą je nie tylko kibice, ale i sami gracze, którzy bardzo chętnie  przybyli do Poznania, aby powalczyć o główną nagrodę w postaci 30 tysięcy złotych i przy okazji  miło spędzić czas.

Wśród uczestników turnieju 2vs2 od GG League znaleźli się tacy graczy, jak pasha, Snax, Furlan, Szejn, GruBy, mhL czy PEVOR. Jak się okazuje, obsada wydarzenia mogła być jeszcze bardziej gwiazdorska, bowiem w Poznaniu miało pojawić się świetnie znane nam wszystkim duo – flusha & JW. Szwedzka para nie przybyła jednak ostatecznie do Polski ze względu na termin, w którym odbywał się event.

Patrząc na zainteresowanie turniejami 2 versus 2 w Polsce, możemy być niemal pewni, że organizatorzy GG League w 2022 roku powrócą ponownie z inicjatywą. Miejmy nadzieje, że wówczas w rozgrywkach zobaczymy już nie tylko dobrze nam znane polskie duety, ale i te europejskie.