Dzień się jeszcze nie zakończył. Właśnie do sieci trafiły kolejne doniesienia. Tym razem dotyczą one flushy, autimatica i suNny'ego.

Jarek „DeKay” Lewis na łamach DBLTAP podzielił się najnowszymi zdobytymi informacjami. Według niego trójka zawodników – Robin „flusha” Rönnquist, Timothy „autimatic” Ta i Miikka „suNny” Kemppi planuje grać pod jedną banderą. Gracze rzekomo odezwali się do kilku organizacji komunikując im, że chcą stworzyć nowy zespół. Co prawda każdy z nich na ten moment posiada kontrakt, lecz jeśli będzie się dało – połączą siły.

Pierwszy z wymienionego wyżej trzonu jest aktualnie reprezentantem głównego składu fnatic. Najprawdopodobniej ulegnie to jednak zmianie, ponieważ Lewis twierdzi, że drużyna chce go zastąpić Jackiem „Jackinho” Ström Mattsonem. Wtedy trafiłby zapewne na ławkę rezerwową, na której obecnie znajduje się autimatic suNny – kolejno w Gen.G oraz ENCE.

Warto podkreślić, że Robin i Timothy już wcześniej działali wspólnie – spotkali się bowiem w Cloud9. Nie udało im się natomiast wówczas wygrać czegoś dużego. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, to wspomniany duet otrzyma drugą szansę na osiągnięcie sukcesów. Pytanie tylko, kto poza suNnym im w tej drodze pomoże.