Już dziś o godzinie 18:00 zobaczymy zespoły, które awansowały do półfinałów trzeciego turnieju kwalifikacyjnego GEFORCE CUP. Najlepsza z czterech drużyn będzie miała możliwość zagrania w ćwierćfinałach.

Od 18:00 będziemy mogli podziwiać walkę o zakwalifikowanie do etapu finałowego GEFORCE CUP. Spośród 256 składów pozostały cztery, które w tej turze kwalifikacji mają szansę wywalczyć sobie miejsce w finałach.

W pierwszym spotkaniu ujrzymy dwie drużyny, jedną bardziej popularną, drugą nieco mniej, co nie oznacza że gorszą. Mowa o Team iNETKOXTV oraz exec –  formacja numer jeden składa się z zawodników wyłonionych przez komentatorów meczu, czyli Patryka „easy” Dzięcioła oraz Pawła „saju” Pawelczaka i miała już możliwość występować na lokalnych turniejach offline. Druga natomiast do tej pory brała udział w zmaganiach online, więc jest to ich szansa na debiut.

W drugim starciu ujrzymy weteranów ligi Fantasy Expo Challenge, czyli TeamTibijczyka oraz Team Replay, które w szybkim tempie atakuje polską scenę, z pozytywnym skutkiem.

Wygrani z obydwu pojedynków, zmierzą się w finale BO3. Całość będzie można śledzić na kanale www.twitch.tv/nvidia_pl.