Finały pierwszego turnieju eliminacyjnego GEFORCE CUP już dziś!

13.04.2016 ESPORT NOW
GEFORCE CUP 1 Esport Now

Już dziś o godzinie 18:00 zobaczymy zespoły, które awansowały do półfinałów w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym GEFORCE CUP. Najlepsza drużyna powalczy o miejsce podczas finałów offline, a te odbywać się będą w maju podczas ESPORT NOW 2016.

 

Na dobry początek w akcji zobaczymy vice-mistrzów Sezonu #2, czyli młode talenty występujące pod banderą Wasps e-Sport. Ostantio zespół ten przeszedł małe roszady. Ze składem pożegnał się Stark, a w jego miejsce wskoczył Snatchie. Zobaczymy jak dziś poradzą sobie po tych małych zmianach. Formę os sprawdzi TIM Blokada, czyli typowy mix złożony z dobrych graczy, któremu udało się naprawdę świetnie zaprezentować podczas całych kwalifikacji. Być może będą niespodzianką tych eliminacji.

 

Drugie spotkanie to z kolei pojedynek pomiędzy PGT-Gaming a ValiantBoys. Pierwszy zespół reprezentują tzw. „lanowe mordy”. Zawodnicy żyją od turnieju do turnieju i przy okazji zwiedzają Polskę. Kilka razy mogliśmy oglądać ich także na turniejach internetowych takich jak Gfinity czy nasze rodzime Fantasy Expo Challenge. Ich formę sprawdzi dziś formacja ValiantBoys, składające się z chłopaków pochodzących z Wielkopolski. Drużyna ta może pochwalić się drugim miejscem zajętym podczas zimowej edycji Esport Piotrków.

 

Mecze będzie można obejrzeć na kanale NVIDIA Polska, który jest dostępny tutaj. Zaraz po spotkaniach półfinałowych zapraszamy na mecz finałowy, emocji z pewnością nie zabraknie. O komentarz podczas transmisji zadbają Patryk „Easy” Dzięcioł i Paweł „Saju” Pawelczak.

Wraz ze startem półfinałów rozpoczynają się zapisy do drugiego turnieju kwalifikacyjnego GEFORCE CUP. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Inne tego autora