Nie wiedzie się za dobrze polskim drużynom w obecnym sezonie LOOT.BET. Tym razem Izako Boars poniosło porażkę w starciu z Fiend.

  • Bulgaria Fiend 2:0 Poland Izako Boars (Dust2 16:7, Inferno 16:12)

Fiend po raz drugi pogrążyło Dziki w rozgrywkach internetowych. Bułgarzy od samego początku trzymali rękę na pulsie, na Duście2 potrafili prowadzić nawet wynikiem 12:2, szybka wygrana wisiała więc w powietrzu. Ostatecznie mapa zakończyła się wysokim zwycięstwem v1c7oRa i spółki wynikiem 16:7. Na DD2 zawiódł byali – utytułowany stand-in zdobył zaledwie 5 fragów i miał rating 0.43. Poniżej swoich możliwości zagrał również Szejn.

Rywalizacja przeniosła się na Inferno, gdzie Izako Boars zaliczyli o niebo lepszy start – prowadzenie 10:5 na półmetku spotkania i wygrana pistoletówki w drugiej połowie mogła nakręcić apetyt na zwycięstwo. Po 16. rundzie nadzieja ta zaczęła jednak błyskawicznie topnieć – Fiend wzięło sprawy w swoje ręce i zaczęło wracać do spotkania. Bułgarzy zdobywali punkt za punktem i ostatecznie wygrali wynikiem 16:12. W barwach Dzików ponownie najsłabiej wypadł byali – 9 fragów i rating 0.59 usadził go na dnie tabeli. Powtórzył się jeszcze jeden scenariusz – STOMP znowu był najlepszym polskim graczem, ale dobry występ jednego gracza to za mało, by pokonać tak dysponowane Fiend.

Obecnie bilans Dzików wynosi 1-2, kolejnego rywala w LOOT.BECIE jeszcze nie znamy.