Fernando „fer” Alvarenga to reprezentant SK Gaming, który ma za sobą bardzo dobry rok. W rankingu portalu HLTV.org minione dwanaście miesięcy zakończył na piętnastej pozycji.

Pierwsza połowa ubiegłego roku bez żadnych wątpliwości należała do reprezentantów SK Gaming (wcześniej Luminosity Gaming). To oni wbili się do czołówki z niewyobrażalną mocą i niszczyli każdego, kto stanął im na drodze. Jednym z zawodników tejże formacji jest Fernando 'fer' Alvarenga, czyli dwudziestopięcioletni Brazylijczyk, który wraz ze swoimi kolegami dwukrotnie stanął na podium najważniejszego turnieju w historii każdego profesjonalnego gracza Counter-Strike'a.

Jego drużyna zwyciężała 85% rund, kiedy On zdobył dwa lub więcej zabójstw…” to jedno z ciekawszych statystyk brazylijskiego zawodnika, który w minionych miesiącach zapisał się na kartach historii. Czterokrotnie na najwyższym stopniu podium, pięciokrotnie zajmował drugą oraz trzecią pozycję ze swoim zespołem. To niesamowite, jak szybko Ci gracze zdołali podbić międzynarodową scenę, kiedy to rok wcześniej jego koledzy nie mieli pieniędzy na podróż do Katowic.

Poniżej standardowo dołączamy infografikę przygotowaną przez portal HLTV.org, w której zawarte są najważniejsze wyróżnienia i statystyki fera. Jak widzimy, Brazylijczyk po brzegi wypełnia wszelkie pola swoimi osiągnięciami.

1483728953-1367