Niedawne plotki po części się sprawdziły. Kristjan „fejtZ” Allsaar ponownie zawędruje na Daleki Wschód, lecz u jego boku nie znajdzie się Adam „friberg” Friberg.

Niedawno Jarek „DeKay” Lewis udostępnił plotki, według których Adam „friberg” Friberg miałby opuścić organizację Heroic aby zasilić szeregi jednej z drużyn w Chinach. Lewis szybko zdementował te informację twierdząc, że ten artykuł nie miał ujrzeć światła dziennego.

Jednak jak to zazwyczaj bywa, w każdej plotce bywa ziarno prawdy. Tak było i tym razem, ponieważ oprócz Friberga w artykule został wspomniany Kristjan „fejtZ” Allsaar, który został oficjalnie przyjęty pod banderę chińskiej organizacji BTRG. Nie jest to pierwszy raz gdy Estończyk pojawi się w Państwie Środka, ponieważ w 2017 roku reprezentował barwy 5POWER oraz UYA. Wraz z Allsaarem ogłoszony został norweski zawodnik Erik „truth” Hansen, który wraz z fejtZem oraz ScreaMem wystąpili podczas PGL Grand Slam.

Jednocześnie organizacja poinformowała, że Adam Friberg nie będzie częścią ich drużyny. Pozostałymi zawodnikami będą Chińczycy, lecz nie zostali jeszcze wybrani.