FaZe  w wielkim stylu zagwarantowało sobie awans na finały BLAST Premier Fall Groups. Na decydującej mapie ekipa Twistzza zniszczyła Complexity 16 do 0!

Pierwsza mapa była niesamowicie wyrównana. Ostatecznie to jednak FaZe wysunęło się na prowadzenie i wygrało Dusta2 16 do 14. Następnie do głosu doszło Complexity, które bez większych problemów zwyciężyło na Nuke’u. Wszystko wskazywało na to, że czekają nas ogromne emocje na Anciencie, który miał zadecydować o tym, kto zagra w Royal Arena.

Po wejściu na serwer Complexity kompletnie nie przypominało tej drużyny z Nuke’a, czy Dusta2. coldzera i spółka zapomnieli praktycznie, jak gra się w CS-a i zostali upokorzeni przez FaZe, które gładko pokonało nową drużynę swojego byłego kolegi z zespołu 16 do 0! blameF przez 16 rund zdobył raptem 2 fragi, co jest jego najsłabszym występem w historii. W dodatku żaden z graczy Juggernauta nie zdobył więcej niż 10. killi. Show jak za najlepszy lat skradł olofmesiter, który spotkanie zakończył z ratingiem 2,19 i statystykami 20-4.

Następnie FaZe przyszło się jeszcze zmierzyć z NAVI. Zwycięzca tego pojedynku miał zagwarantować sobie lepsze rozstawienie na finałach w Kopenhadze. s1mple i spółka ponownie udowodnili swoją niesamowitą siłę, pewnie wygrywając 2 do 0.

Finały BLAST Premier Fall odbędą się w listopadzie. W puli nagród znajdzie się 425 tysięcy dolarów, a rozgrywki w całości odbędą się na LAN-ie z publicznością na Royal Arena w Kopenhadze.