ENCE przegrywa z FaZe w swoim drugim spotkaniu w Sztokholmie. Zespół Polaków kończy więc pierwszy dzień PGL Major Sztokholm z bilansem 1-1.

ENCE kończy pierwszy dzień zmagań w Sztokholmie z bilansem 1-1. Drużyna Dychy i hadesa niestety nie dała rady pokonać dziś świetnie dysponowanego FaZe. Zespół Twistzza w decydującym momencie meczu potrafił się otrząsnąć i wygrać 6 rund z rzędu, wracając z wyniku 10:12. Nienajlepsze spotkanie indywidualnie rozegrał hadesa, który zakończył je ze statystykami 9-18.

Pierwszy dzień PGL Major Sztokholm w świetnych humorach kończą również zawodniczy Copenhagen Flames. Duńczycy nie spoczęli na laurach i po wygranej z Astralis dołożyli na swoje konto kolejne. Tym razem ekipy roeJa rozprawiła się z BIG, które kompletnie nie mogło nawiązać walki ze swoimi rywalami pomimo końcowego bliskiego rezultatu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11 do 16, ale podopieczni pity przez cały mecz dominowali Berlin International Gaming i ani przez chwilę nie musieli martwić się o swoje zwycięstwo.

Wyniki meczów:

  • FaZe 16:12 ENCE – Dust2
  • Copenhagen Flames 16:11 BIG – Nuke

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!