Paweł „Dycha” Dycha oraz Olek „hades” Miskiewicz zdobywają pierwsze punkty w Fazie Legend na PGL Major Antwerp 2022.

Zgodnie z zapowiedziami analityka Maksymiliana „Trochu” Trocha, ENCE weszło w mecz bardzo dynamicznie, próbując wykorzystać słabości FaZe po stronie broniącej. Wygrana pistoletówka pozwoliła im doprowadzić aż do pięciopunktowej przewagi. Dopiero wtedy skład prowadzony przez karrigana zdołał znaleźć sposób na skuteczną defensywę i zaczęło gonić wynik rywali. Jeszcze przed zmianą stron drużyna Dychy i hadesa mogła pochwalić się dwukrotnie większą liczbą punktów – 10:5.

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej pistoletówki przez FaZe Clan, ale tylko gdy ENCE zakupiło pełne ekwipunki od razu przejęło inicjatywę. W nowej roli odrodził się Dycha, a Spinx i hades pozostawali solidnym fundamentem drużyny. FaZe nie mogło znaleźć skutecznego sposobu i to spowodowało, że przegrali mecz w Fazie Legend!

  • European Union ENCE 16:8 European Union FaZe Clan

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.